Przychodnia
Weterynaryjna
Pupil


O nas

O nas

ZDROWIE I RADOŚĆ

Dbamy o szczegóły. Tworząc PupilA chciałyśmy, żeby było to miejsce przyjazne zarówno dla zwierzęcia jak i dla jego właściciela. Dzięki wiedzy medycznej popartej kilkuletnim doświadczeniem, znajomości zachowań zwierząt i naturalnej sympatii, tworzymy warunki leczenia, na które zasługują zwierzęta. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego miło jest widzieć, że nasi pacjenci dobrze znoszą leczenie oraz że czują się jak u siebie. Czasami lubią położyć się na klawiaturze komputera, biegać swobodnie zwiedzając wnętrza Przychodni czy rozciągnąć się na podłodze bawiąc się zabawką. Odprężony pupil to zwierzę radosne i zdrowe. Na tym nam wszystkim zależy.

Nasz zespół

onas 2

lek. wet. Magdalena Rogalska
Właścicielka i kierownik lecznicy. Specjalista chirurgii weterynaryjnej. Jej pasją jest chirurgia i stomatologia, zajmuje się także interną. Osoba skromna, małomówna, perfekcjonistka w każdym calu, o niesamowitych uzdolnieniach manualnych. To ona wdraża naszych praktykantów w tajniki sztuki chirurgicznej, ale zanim pozwoli dotknąć zwierzę można spotkać naszych praktykantów dziergających świńskie nóżki, kurczaki, tudzież inny materiał ćwiczebny pod okiem dr Magdy. Nigdy się przy tym nie denerwuje i cierpliwie tłumaczy po raz enty. Prywatnie właścicielka niesfornego kota Chestera i szalonej kotki Carmen. Kocha góry i górskie wędrówki oraz dalekie podróże. Ceni sobie spokój i odpoczynek na wsi z dala do miejskiego zgiełku. Jest zagorzałą cyklistką, pływa i pochłania niesamowite ilości książek.

onas 3

lek. wet. Agnieszka Dereczeniuk
Właścicielka lecznicy. Interesuje się szeroko pojęta interną, jej pasją jest dermatologia. Całkowicie zaangażowana w zdrowie swoich pacjentów, zawsze szuka najlepszego rozwiązania sytuacji wertując niezliczone ilości medycznych pozycji. W pracy zdecydowana i pewna siebie, przyjmując pacjenta na pierwszej wizycie ma plan na jego leczenie. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie należy też do osób milczących. Prywatnie mama dwójki dzieci. Właścicielka 3 kotów. Entuzjastka nieziemskich upałów, plaży i słońca.

...