Przychodnia
Weterynaryjna
Pupil


WAŻNE INFORMACJE W KONTEKŚCIE ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM

WAŻNE INFORMACJE W KONTEKŚCIE ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż do tej pory nie udowodniono, że zwierzęta towarzyszące mogą zostać zarażone lub stanowić wektor rozprzestrzeniający COVID-19. Sytuacja jest oczywiście dynamiczna, ale póki co uważa się, że nasi Pupile są bezpieczni.

Na razie nie planujemy zamknięcia Przychodni, ale stosując się do wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia wprowadziłyśmy kilka nowych zasad i zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o ich przestrzeganie.

 

1. W poczekalni przygotowany jest środek do dezynfekcji rąk, którego zalecamy użyć bezpośrednio po przyjściu do Przychodni. W gabinecie do Państwa dyspozycji pozostaje również mydło i ręczniki papierowe.

2. Uprzejmie prosimy aby, w miarę możliwości, Pupilowi podczas wizyty towarzyszył tylko jeden właściciel. W ten sposób wszyscy unikniemy przebywania w większym skupisku ludzi.

3. Prosimy o rezerwowanie terminów wizyt drogą telefoniczną lub internetową i punktualne przychodzenie na wyznaczoną godzinę. Pozwoli to jak najbardziej ograniczyć czas przebywania w poczekalni.

4. Jeśli wykazują Państwo jakiekolwiek objawy choroby, bardzo prosimy o pozostanie w domu. Jeśli Państwa Pupil potrzebuje naszej pomocy na pewno znajdzie się ktoś z rodziny, sąsiad czy znajomy, który jest zdrowy i będzie mógł przyjść do nas z Państwa Pupilem.

5. Przypominamy o możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco dezynfekujemy powierzchnie, z którymi Państwo i Państwa Pupile macie bezpośredni kontakt – stoły zabiegowe, krzesła, wagę, podłogę, a także klamki i terminal płatniczy.

Życzymy wszystkim zdrowia i spokoju.

REZERWACJA TERMINU WIZYTY
ZAMÓWIENIA ONLINE
STANOWISKO ŚRODOWISKA LEKARZY WETERYNARII W SPRAWIE EUTANAZJI ZWIERZĄT Z POWODU ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM